Vitajte na stránkach www.printovemedia.sk

Nový strešný materiál obrázok 1
Nový strešný materiál

Inováciou  na Slovenskom trhu medzi strešnými materiálmi je najefektívnejší strešný šindeľ IKO Cambridge Xpress. Šindeľ Cambridge Xpress je určený pre tých, ktorí túžia po exkluzívnej a zároveň dostupnej streche.

Jediný šindeľ svojho druhu na trhu bol vyvinutý na základe požiadaviek a predstáv spotrebiteľov. Výrobcovi sa podarilo spojiť estetický vzhľad tradičných škridiel s funkčnými vlastnosťami. IKO Cambridge Xpress je najväčší a najefektívnejší šindeľ na trhu. Väčší šindeľ znamená menej práce pri pokládke a menej klincov - teda menej času pri pokrývaní strechy. Rýchla práca znamená nielen úsporu času pri realizácii, ale aj úsporu peňazí. IKO Cambridge Xpress je dlhý až 1038 mm.

Strešná krytina
Cambridge Xpress je najmodernejšia strešná krytina so špeciálne optimalizovanou dvojvrstvovou klincovacou plochou, známou ako „Cambridge Xpress Línia“, ktorá je široká 3,5 cm, takže umožňuje jednoduchšie a rýchlejšie pribíjanie klincov a zároveň vyššiu odolnosť šindľa. Tento laminovaný šindeľ v sebe kombinuje vysokú flexibilitu a architektonickú slobodu s jedinečnou odolnosťou. Jedinečný produkt z rodiny strešných šindľov v sebe spája pozitívne vlastnosti strešných šindľov a zároveň vyzerá ako tradičná krytina priestorového 3D vzhľadu. IKO Cambridge Xpress sa  vyrába laminovaním (lisovaným spájaním) dvoch šindľových vrstiev, nerovnomerne vyrezávaných. Dve vrstvy šindľa zaručujú výnimočnú mechanickú odolnosť aj flexibilitu. Jeho aplikácia je vďaka nepravidelnému tvaru veľmi jednoduchá a rýchla. Strecha pokrytá týmto šindľom sa podobá prírodnej bridlici alebo dreveným šindľom a cenovo ostáva na úrovni kvalitných šindľov. Na daný produkt výrobca poskytuje 25 ročnú limitovanú záruku a 15 ročnú Platinovú záruku, ktorá v prípade zatekania strechy garantuje opravu strechy a náhradu škody až do výšky 100 %. Životnosť produktu je až 40 rokov, s minimálnymi nárokmi na údržbu. Produkt je dostupný v siedmich exkluzívnych prírodných farbách. Keramizovaný granulát na povrchu zabezpečuje UV ochranu a farebnú stálosť počas celej životnosti.

Nový strešný materiál obrázok 2

Použitie
IKO Cambridge Xpress je možné použiť už od sklonu strechy 15°, bez rizika podfúknutia. Strešné šindle sa používajú na nové strechy, ale vďaka nízkej hmotnosti sú vhodné aj pre renovácie - hmotnosť cca 12kg/m2. Oproti tradičným strešným materiálom vás pri realizácii nečaká dlhý rad zmien - inštalácia paropriepustnej fólie, latovania, nové klampiarske prvky, vysunutie strešných okien a ich úprava v interiéri. Naplánovanie prác súvisiacich len s prekrytím šindľov je oveľa jednoduchšie a časovo menej náročné, ako pri celkovej renovácii. Pri kúpe šindľov vás neprekvapia vysoké ceny jednotlivých tvaroviek, pretože samotné doplnky - hrebenáče, nárožia.... sa vyrábajú zo základného šindľa vyrezávaním.

Pre viac informácii o technológiách navštívte: www.iko.sk

späť
Tvorba www stránok: www.nainternete.sk