Vitajte na stránkach www.printovemedia.sk

moderné spotrebiče obrázok 1
Moderné spotrebiče

Viete si predstaviť ráno bez šálky voňavej kávy? Moderný kávovar vám obľúbený nápoj pripraví za okamih a bez najmenšej námahy. 

Ráno sa s nami zobúdza, je partnerkou na spoločenských akciách aj priateľských stretnutiach. Káva - lahodný mok, ktorý spríjemňuje nielen bežný pracovný život, ale aj chvíle pohody a oddychu. Pred takmer tridsiatimi rokmi bol zostrojený prvý plne automatizovaný stroj na espresso, vďaka čomu mali milovníci kávy po prvýkrát možnosť vychutnať si vynikajúce espresso v pohodlí domova - jednoduchým stlačením tlačidla. Nie je pravda, že na domácom kávovare nie je možné dosiahnuť rovnakú kvalitu voňavého moku ako na profesionálnych strojoch. Pri príprave dobrej kávy napomôže dnešná technika. Výrobcovia spotrebičov vychádzajú v ústrety moderným kuchyniam a ponúkajú nielen voľne stojace kávovary, ale aj dizajnovo atraktívne vstavané typy, ktoré harmonicky zapadajú do domáceho prostredia.

moderné spotrebiče obrázok 2

Pre chvíle pohody
Moderné kávovary sú nezanedbateľnými kuchynskými pomocníkmi. Výhodou kvalitných kávovarov je integrovaný mlynček na kávu, s nastaviteľnou veľkosťou mletia, s plochou na nahrievanie šálok a prehľadný displej. Ak uprednostňujete čerstvo pomletú kávu, pričom o hrubosti namletia radi rozhodujete sami, je pre vás ideálnym riešením kávovar, ktorý nadávkuje aj teplé mlieko a vytvorí bohatú mliečnu penu. Programovanie zas zabezpečí individuálne nadstavenie - od času zapnutia a vypnutia, cez tvrdosť vody, až po množstvo ďalších funkcií. Špičkové kávovary umožňujú prípravu viacerých druhov káv v jednom modeli. Pomletá káva sa vzduchotesne uzavrie do kapslí, takže aróma a chuť zostáva optimálne zachovaná. Obsluha je väčšinovo jednoduchá. Ľahkým dotykom na senzorové tlačidlá displeja sú nastaviteľné požadované funkcie, kde obvykle možno naprogramovať okolo desiatky užívateľských profilov. Z pohľadu dizajnu sú tieto elektrospotrebiče hodnotným prínosom do moderných kuchýň, nakoľko disponujú akostnými materiálmi a príťažlivými estetickými tvarmi.

FOTO: MIELE

späť
Tvorba www stránok: www.nainternete.sk