Vitajte na stránkach www.printovemedia.sk

Kúpeľ s bublinkami obrázok 1
Kúpeľ s bublinkami

Ako jednoducho odbúrať stres a načerpať energiu? Doprajte si kúpeľ s bublinkami vo vírivej vani, spolu s ďalšími atraktívnymi vymoženosťami, ktoré súčasný trh ponúka.

Ak chcete dosiahnuť fyzické a psychické uvoľnenie, ideálnym prostriedkom je vírivá vaňa. Tento výdobytok modernej doby zabezpečí v domácom prostredí nielen regeneráciu svalstva, zlepšenie krvného obehu a metabolických procesov v organizme, ale aj blahodarný relax. Ak si doprajete model v bielom prevedení, hovoríme o farbe čistoty a nevinnosti. Odtiene bledo modrej evokujú uvoľnenie a svetlo zelenej regeneráciu. Žltá farba zahrieva telo i dušu a vyvoláva spokojnosť. Oranžová je symbolom kreativity a optimizmu. Svetlá fialová, najmä v levanduľovom odtieni, má blahodarné utišujúce účinky. Ružová farba je elegantná, jej charakteristickým znakom je láska a romantika. Jemné odtiene hnedej a béžovej sa nazývajú aj prírodnými farbami, nakoľko navodzujú atmosféru pohody a útulnosti. Červená predstavuje vášeň a dynamiku, patrí do spektra takzvaných povzbudzujúcich farieb. Preto pri výbere typu vane dbajte nielen na materiál, tvary a rozmery, ale aj na farby.

Kúpeľ s bublinkami obrázok 2

Masážne systémy
Pre náročnejších užívateľov existujú modely s mnohými vodovými a vzduchovými tryskami po celom obvode alebo dne vane. Môžete si vybrať Hydro systém alebo  Aero systém, alebo ich kombináciu Spydro systém. Spydro systém obsahuje dýzy s vodou i vzduchom. Navyše sú tieto dýzy často rotačné, teda vytváraním krúživého pohybu ešte zvyšujú masážne účinky. Podstata hydromasáže je v masírovaní tela prúdom vody pri kúpeli. Princíp aeromasáže je založený na pôsobení prúdov predhriateho stlačeného vzduchu, s teplotou od 35 do 40 °C, ktorý je privádzaný do vane s vodou. Moderné masážne vane často obsahujú kombináciu oboch systémov. To však nie je všetko, pomocou mechanického alebo elektronického ovládača si ďalej môžete vybrať potrebné druhy masáží a používať ich podľa vlastnej potreby. Detailom jednotlivých programov venujte pozornosť. K dispozícii sú viaceré štandardné i neštandardné programy. Od relaxačných, cez tonizujúce a regeneračné, až po masážne programy zamerané proti celulitíde.

FOTO: JIKA LAUFEN

späť
Tvorba www stránok: www.nainternete.sk